Головна сторінка

Гуманістичні ідеї В. Сухомлинського в дії

09 жовтня 2018 року на базі закладу дошкільної освіти № 16 «Айболить» відбулося чергове засідання тренінг-клубу «Методист-BEST» у формі методичного коучингу «Гуманістична педагогіка В.Сухомлинського як джерело сучасної педагогічної практики».  Вінцюк О.А., вихователь-методист ЗДО № 16 ділилась досвідом роботи педагогів закладу з питання впровадження спадщини В.Сухомлинського в освітній процес. Назарук Н.І., керівник тренінг-клубу, вихователь-методист ЗДО № 18 акцентувала увагу учасників зібрання на актуальності ідей В.Сухомлинського, як засобу гуманізації освітнього процесу та формування творчої особистості докільника та педагога сучасного ЗДО.

Інтерактивні вправи «Кластер «Гуманістична педагогіка В.Сухомлинського», «Броунівський рух», «Стратегія Уолта Діснея», «Театр казок В.Сухомлинського», «Синквейн», леп-бук «В.Сухомлинський»  допомогли педагогам актуалізувати знання, віднайти ефективні шляхи впровадження ідей В.Сухомлинського та створили сприятливу атмосферу для творчої реалізації професійного потенціалу учасників.

Шевеленко Т.А., головнй спеціаліст дошкільної та інклюзивної освіти управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради, виступила з пропозицією про створення на базі закладу дошкільної освіти № 16 «Айболить» міської лабораторії спадщини В.Сухомлинського. Осадчук Л.О., методист дошкільної освіти НМЦ управління освіти і науки, підвела підсумки засідання та ознайомила присутніх з рекомендаціями щодо активного впровадження ідей В.Сухомлинського в освітній процес ЗДО. 

 

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07