Головна сторінка

Відкриття І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"

Сьогодні, 11 жовтня 2018 року, у переддень свята Покрови пресвятої Богородиці, Дня захисника України й Дня українського козацтва, відбулося відкриття І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура"). Учасників радо приймала загальноосвітня школа №17. З теплими словами вітання до роїв звернулися секретар міської ради Дмитро Сергійович Васильянов та начальник управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Світлана Володимирівна Старченко.

У вітальному слові начальник управління освіти і науки  зазначила, що наша гра-змагання – це пам’ять і повага захисникам України, також вручила грамоти призерам змагань з кульової стрільби.

Учасників вітали учениця ЗОШ№17 Ткачук Дарина, танцювальний колектив «Хамелеон», родзинкою свята став виступ військового оркестру. Після урочистого відкриття рої мали змогу побачити показові виступи козака Твердислава та його козацького рою. Також для учнів військові запропонували огляд бойової техніки, роботу кінологів та польову кухню.


З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07