Головна сторінка

Про проблеми торгівлі людьми

 

В жовтні 2018 року соціально-психологічною службою ЗОШ № 10 для школярів були проведені профілактичні заходи з проблем торгівлі людьми, а саме:
•    для учнів 5-х класів, були проведені інформаційні повідомлення
на тему: "Що треба знати про торгівлю людьми, щоб не стати жертвою", на яких діти були поінформовані стосовно причин, ризиків та наслідків проблеми торгівлі людьми; 
•    для учнів 9-11 класів було проведено анкетування, у якому взяло участь 103 учня.

Аналіз результатів анкетування учнів показав, що більшість учнів обізнана в тому, що торгівля людьми - це злочинний бізнес (87% та 51%).  Лише 2% учнів не чули про таке явище і не замислювались над проблемою.

Причинами, з яких люди стають жертвами торговців людьми, учні найбільше вважають бідність - 64%, «мовчання жертв» - 56% і непоінформованість – 55%.
Вважають проблему актуальною для України 78% учнів. Але є частка дітей – 22%, яка потребує додаткової роз’яснювальної роботи, бо не замислювались над цією проблемою, тому можуть потрапити в біду.

Шляхами потрапляння до торгівців людьми діти частіше вважають запрошення «підзаробити», поїздки за кордон, насамперед нелегально. Достатньо велика кількість дітей – 41% вважають навчання за кордоном ризикованим в цьому плані, що говорить про їх неповну інформованість з проблеми торгівлі людьми.

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07