Головна сторінка

Навчання учителів НУШ

26 жовтня для 28 учителів 4-х класів нашого міста, які у 2019-2020 н.р. працюватимуть в 1-х класах Нової української школи, розпочалась І (очна) сесія навчання, яку проводить Оксанюк Аліна, методист НМЦ, педагог-тренер.


       Відкриття сесії відбулось в актовій залі ЗОШ № 16. З вітальним словом до присутніх звернулась Залевська Світлана, завідуюча науково-методичним центром.


        Позитивні емоції педагогам додали маленькі НУШівці – учні першого класу ЗОШ № 16 (вчитель Данилко Ольга), які у віршованій формі розповіли про нову українську школу та висловили свої побажання учителям.
       На відкритті були присутні Ніколайчук Вʼячеслав, директор ЗОШ № 16, та Ковальчук Людмила, заступник директора школи.


       В перший день навчання учителі знайомились із Концепцією Нової української школи. Цікаві форми та прийоми роботи допомогли педагогам визначити виклики, які стоять перед початковою школою та чинники якісної початкової освіти, мету і головні компоненти НУШ.

     Другого дня педагоги опрацювали теми «Нові професійні ролі і завдання сучасного вчителя в контексті Концепції НУШ» та «Особливості розвитку дітей 6-7 річного віку».  Вправи «Картинна галерея», «Пошук скарбів», «Ти мені – я тобі», вправи–енергізатори, руханки сприяли якісному та ефективному засвоєнню опрацьованих тем.


З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07