Головна сторінка

«Зайчикові пригоди» - на сцені НВК № 9

 

У рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек, який проходить під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини»  присвяченого 100-річчю від дня народження В.О.Сухомлинського, у НВК №9 імені А.М.Трояна для учнів 1-х класів 25-26 жовтня представлено ляльковий театр.  Ця театралізована казочка є інтерпретованою версією казки Василя Сухомлинського «Зайчик і місяць» і має назву «Зайчикові пригоди».

Акторами лялькового театру були учні 7-А класу, які неперевершено зіграли свої ролі: Їжачка-колючки (Королюк Юлія), Зайчика-пострибайчика (Кулик Олександра), Лисички-сестрички та Дівчинки (Шкіль Анастасія), Вовчика-братика (Соколан Назарій). Підготували декорації та допомогли юним акторам вжитися в роль соціальний педагог, вчитель історії         Королюк Л.М. та бібліотекар Кернична О.П.

Так як В.О.Сухомлинський дуже любив дітей і усе своє життя жив за принципом «Серце віддаю дітям», так і ця театралізована вистава вчить найменших учнів нашої школи добру, поваги та допомоги ближньому.

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07