Головна сторінка

Пізнавальна конференція за творами В.О.Сухомлинського

«Людиною стати – це мистецтво». Під таким гаслом вихователем ГПД Оленою Лобачевською спільно з шкільним бібліотекарем Ольгою Потаповою була проведена пізнавальна конференція за творами В.Сухомлинського «Сторінками доброти» для учнів 2-В класу (класовод Юлія Навроцька) до 100-річчя від дня народження видатного українського педагога  Василя Сухомлинського.

Метою заходу було ознайомити учнiв з бiографією В.О.Сухомлинського; формувати уявлення про доброту, чуйнiсть і уважнiсть; вчити спостерігати, робити висновки; виховувати любов до батькiв, до рiдного краю, до працi.
Готуючись до заходу учні ознайомилися з біографією письменника, прочитали ряд казок та оповідань видатного педагога і змогли дати правильні відповіді на запинання вікторини, скласти прислів’я та розгадати кросворд, ключовим словом якого було – «СУХОМЛИНСЬКИЙ».

Із великим задоволенням маленькі актори підготували інсценівки за творами «Образливе слово», «Яблуко в осінньому саду» та «Сьома дочка», переглянули мультфільм  «Казка про добро», та склали шану педагогу-творцю. Доповненням до заходу була оформлена книжкова виставка «Людина починається з добра».

Наприкінці заходу учні зробили висновок, що твори цього письменника формують у дітях найголовніше — людяність, вчать відрізняти гарні вчинки від поганих, бути чемними, поважати старших, захищати менших.


З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07