Головна сторінка

Відбулося засідання обласної авторської творчої майстерні Галецької Наталії Казимирівни

7 листопада 2018р. в Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулося засідання авторської творчої майстерні.
    Метою проведення засідання було підвищення компетентності керівників гуртків закладів загальної середньої та позашкільної освіти з військово-патріотичного і національно-патріотичного виховання учнівської молоді та ознайомлення з досвідом роботи керівника гуртка-методиста Кам’янець-Подільського позашкільного навчально-виховного об’єднання Галецької Наталії Казимирівни.


    Науково-презентаційний модуль засідання включав виступи Віктора Євгеновича Береки, ректора ХОІППО; Ігоря Казимировича Гіджелецького, завідувача науково-методичним центром виховної та позашкільної освіти ХОІППО; Надії Михайлівни Орловської, старшого викладача кафедри менеджменту та інноваційних технологій, методиста науково-методичного центру виховної роботи та позашкільної освіти ХОІППО; Наталії Миколаївни Ілаш, директора ПНВО; Наталії Казимирівна Галецької, керівника гуртка-методиста ПНВО; Володимира Івановича Барановського, керівника гуртка ПНВО.


    В практично-цільовому модулі Галецька Н.К. та Барановський В.І. продемонстрували фрагмент заняття гуртка «Засідання Дитячої Генеральної Асамблеї ООН» та провели майстер-клас з підготовки дітей до одного з етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» «Джура» - «Впоряд».


    Закінчилося засідання творчими дебатами, на яких було підведено підсумки роботи авторської творчої майстерні керівника гуртка ПНВО Галецької Наталії Казимирівни.

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07