Головна сторінка

Шлях до успіху


    07 листопада 2018 року в НВК №3 м. Кам’янця-Подільського відбулось засідання ради старшокласників «Нова Генерація Лідерів» у клубі «Спілкуємось і діємо разом». Тема засідання: «Вчимося бути успішними. Шлях до успіху». У роботі клубу взяли участь голови учнівських самоврядувань, голови комісій з питань толерантності та духовного розвитку.


     Лідери учнівського самоврядування НВК №3 «Генерація майбутнього»(голова учнівського самоврядування  Уляна Слободян, учениця 10 класу, координатор  Наталія Нездолій), презентували діяльність учнівського самоврядування та її комісій, провели тренінг «Вчимося бути успішними. Шлях до успіху».  Учасники засідання вчились як без перешкод здійснити свої мрії, як завдяки  технікам SWOT та SMART обирати цілі та  звіряти свої бажання і можливості.


    Лідери НВК № 3 довели, що учнівське самоврядування є не тільки способом самоорганізації та самореалізації у шкільному колективі, але й школою майбутніх лідерів та керівників, які займатимуть активну  позицію у житті та творитимуть на благо собі та українському суспільству. Кожна людина  протягом свого життя  ставить перед собою певні цілі. Якщо ми ставимо перед собою мету, і хочемо якнайшвидше її досягти, то потрібно запитати себе «А що я зробив сьогодні, щоб підійти ближче до мети?».


    Друга частина зібрання була присвячена роботі  комісії толерантності та духовного розвитку. Шляхом мозкового штурму лідери  ознайомились з традиціями проведення Дня толерантності в школах міста та  спроектували його проведення  в 2018 році.


    Міська рада старшокласників «Нова Генерація Лідерів» презентувала свій проект проведення  Міжнародної акції «16 днів проти насильства».
   Завершилось засідання клубу «Спілкуємось і діємо разом!»  переглядом відеоролика, створеного радою старшокласників в 2017 році «Кам’янець-Подільський-місто толерантних людей».

 

Уляна Слободян, голова  учнівського
самоврядування НВК № 3, голова  комісії
 з питань екології та краєзнавства міської
      ради старшокласників

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07