Головна сторінка

Перші кроки Шкільних служб порозуміння

  В рамках реалізації проекту «Пілотна шкільна служба порозуміння у м.Кам’янці-Подільському» 16 листопада  в конференц-залі готелю «7 днів»  відбулась конференція на тему: «Досвід створення Шкільних служб порозуміння у м.Кам’янці-Подільському».  У конференції взяли участь начальник  відділу загальної середньої, позашкільної освіти та кадрового забезпечення Валентина Потанська, Роксолана Семірякова, лейтенант, інспектор ЮП Кам’янець-Подільської ЮП ГУНП в Хмельницькій області,  Тетяна Петрунькова, медіатор Асоціації юристів м.Кам’янця-Подільського, керівники ЗЗСО, педагоги-медіатори, учні-медіатори. 


      Конференцію  провів голова правління Асоціації юристів міста Максим Ільчишен.  Педагоги та учні поділились досвідом своїх перших кроків щодо створення і роботи Шкільної служби порозуміння, яка створена в 6 закладах загальної середньої та 2 закладах позашкільної освіти.


    Учні, які презентували свої перші кроки у медіації, отримали подарунки  від Асоціації юристів  м.Кам’янця-Подільського. Всі учні-медіатори отримали значки медіаторів.

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07