Головна сторінка

Тиждень безпеки у Світлячку!

З метою формування у дошкільнят компетенцій щодо питань особистої безпеки, закріплення правил поведінки під час надзвичайних ситуацій в закладі дошкільної освіти №17 «Світлячок» з 12.11. по 16.11.2018р. було організовано «Тиждень безпеки дитини».

Щоденно вродовж вказаного періоду з дітьми усіх вікових груп було організовано цікаві і змістовні форми організації життєдіяльності:міні-заняття «Небезпечні предмети», заняття-подорож «Їжачки – Хитрячки про небезпеку отруєння грибами», тематичні заняття «Про безпеку дбаємо, від біди оберігаємо», театралізоване дійство «Кицькін дім», музично-художню розвагу «Правила дорожнього руху», перегляд мультиків з уроками обережності тітоньки Сови, дидактичні та сюжетно-рольові ігри, тематичні бесіди, виставку дитячих малюнків «Правила безпеки користуванням  газом в побуті» та інші.

15.11.2018 р. на подвір’ї закладу з’явилась пожежна машина. Діти з цікавістю роздивлялись спеціалізоване обладнання, приміряли його та слухали розповіді рятувальників про дотримання правил безпеки.

На сайті закладу та сторінці Facebook для батьків дошкільнят впродовж тижня презентувалась інформація про проведені заходи.

Колектив закладу переконаний, що посіяні змалку зерна знань і практичних навиків щодо безпеки життєдіяльності проростуть усвідомленими правилами і вчинками в дорослому житті.


З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07