Головна сторінка

Збережемо ресурси для майбутніх поколінь

 

27 листопада на базі ЗДО №20 (завідувач Конфітовська С.І.) відбулось засідання міської творчої групи з впровадження програми «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку» (керівник Сопільник Б.В.).

Основна ідея даного заходу: задовольняючи свої потреби сьогодні, слід потурбуватися про збереження ресурсів для майбутніх поколінь.

Методист з дошкільної освіти управління освіти і науки Осадчук Л.О. зупинилась на актуальності програми «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку». Завідувачі, вихователі-методисти та вихователі ЗДО № 21, 15, 2, 20 переглянули інтегроване заняття в середній групі «Бджілки» «Ні сміттю в нашому місті» (вихователі Денисенко Т.В., Ковальчук Т.С.). Вихователь-методист Івасечко О.Б.  проінформувала учасників про тренінг Н.Гавриш, І.Баранової «Теорія і методика освіти для сталого розвитку». Вихователь Денисенко Т.В. поділилась досвідом щодо особливостей впровадження в практику  роботи програми «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку». Про те, як економно і з користю використовувати старі речі учасники дізнались під час майстер-класу «Старим речам – нове життя», який провела вихователь Ковальчук Т.С. Найбільше приємно вразив присутніх показ дітьми модних моделей з покидькового матеріалу.

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07