Головна сторінка

Сучасний погляд на готовність дошкільної освіти до НУШ

Відповідно до плану роботи науково-методичного центру управління освіти і науки міської ради 30 листопада 2018 року на базі ЗДО №21відбувся семінар-практикум для вчителів початкових класі міста «Формування нового освітнього простору закладу дошкільної освіти в умовах реформи НУШ». Головний спеціаліст з дошкільної та інклюзивної освіти Шевеленко Т. А. відкрила семінар-практикум, де усіх присутніх ознайомила з структурно-часовою моделлю.

Педагоги 1-х і 4-х класів мали змогу під час практичного блоку  переглянути організовану діяльність дітей старшого дошкільного віку.

Інформаційний блок розпочала Осадчук Л.О., регіональний тренер  з впровадження програми «Впевнений старт», методистом з дошкільної освіти НМЦ, де презентувала Програму розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт»  і дали відповіді на  запитання, що виникли у ході ознайомлення з новою програмою.

Вихователь-методист ЗДО №21 Гонківська І.Т. презентувала досвід «Новий освітній простір ЗДО: шляхи удосконалення» та провела майстер-клас із створення освітнього простору групи.

Вихователь-методист ЗДО №18 Назарук  Н.І. презентувала вчителям «Афлатот» - програма соціальної та фінансової  освіти дошкільника»  та провела економічну ігротеку.

Підсумки семінару-практикуму підвели   завідувач науково-методичного центру управління освіти і науки Залевська  С.Д., та методистом з початкової освіти НМЦ Оксанюк А.М.

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07