Головна сторінка

ПИШАЄМОСЯ НАШОЮ КОМАНДОЮ ВИНАХІДНИКІВ!

 

Від колеса до літака, від фотоапарата до кінокамери,  від радіо до 4G...! Саме під таким гаслом 06 грудня 2018 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проходив обласний конкурс-захист науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок.
Юні генії науки — демонстрували свої винаходи та презентували цікаві ідеї, які роблять наше життя простішим та комфортнішим.

У заході взяло участь 15 команд ( 37 учасників), які представили 36 винаходів.
Роботи учасників оцінювало компетентне журі у складі доцента Хмельницького національного університету, кандидата технічних наук Сергія Горященка, доцента Хмельницького національного університету, доктора технічних наук Віталія Любчика, завідувача кафедри машин і апаратів, електромеханічних та енергетичних систем Хмельницького національного університету, доцента, кандидата технічних наук Олега Поліщука та майстра виробничого навчання Хмельницького професійного ліцею електроніки Олега Мартинюка.

За результатами проведення командної першості команда Кам’янець-Подільського Центру дитячої та юнацької творчості у складі   Андрія Гуменюка, Ярослава Пастуха, Богдана Петришена, Дениса Солтиса, Дениса Андруховського та Олександра Сокальського (керівники Віктор Гуменюк, Микола Швець) посіла ІІ місце.

Щиро вітаємо талановитих винахідників та їх наставників!

Ознайомитись із репортажем даного заходу можна за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=Z4Yq6mtMIoc.


З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07