Головна сторінка

«Година коду» - 2018

«Година Коду» вже вчетверте пройшла в Україні за ініціативи компанії «Майкрософт Україна» та Фонду Brain Basket.

Глобальний рух підтримали Барак Обама, Білл Гейтс, Марк Цукерберг, Джастін Трюдо та чимало інших політиків, акторів та музикантів. В Україні ініціативу також підтримують відомі особистості, такі як Сергій Притула, Олег Скрипка, Олександр Педан, Павло Табаков та інші. А позаминулого року до освітньої кампанії «Година коду» долучилась Перша леді України Марина Порошенко, яка провела урок з інформатики в школі № 41 ім. З.К.Слюсаренка.

«Година коду» – це глобальна ініціатива щодо популяризації програмування серед школярів усього світу, метою якої є показати учням, що інформатика може бути веселою та цікавою. 100 мільйонів учнів з 180 країн світу уже встигли взяти участь у цьому заході, який відбувається щороку впродовж тижня, у 2018 це випало на 03-09 грудня.

Учням ЗОШ № 10 також випала нагода брати участь в ініціативі «Година коду». Автори ініціативи вважають, що кожен учень повинен мати можливість вивчати інформатику, яка допомагає розвивати навички розв’язання задач, логічне та творче мислення. Ранній початок вивчення інформатики допомагає учням зробити свій перший крок до успіху в        будь-якій кар’єрі ХХІ століття. Після заняття усі 48 школярів, які долучилися до ініціативи, отримали сертифікат міжнародного зразка.

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07