Головна сторінка

Насильство - це зло

«Насильство -  це зло» - це твердження здається аксіомою, проте ми продовжуємо спостерігати жахливі наслідки проявів насилля. Головне у будь-якій боротьбі – це небайдужість оточуючих. Саме з метою привернення уваги громадськості до проблеми насильства, з 26 листопада по 11 грудня 2018 року в ЗОШ № 10 проходили заходи в рамках проведення щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Комісією з питань преси та інформації було проведено акцію «Бузкова стрічка». Школярі 5-х класів з великою цікавістю прослухали повідомлення про історію цього дня, та одягли бузкові стрічки – як символ боротьби з насильством.

Вчителем образотворчого мистецтва Лівіцькою С.В. було організовано виставку дитячих малюнків «Скажемо НІ насильству!»: погляд дітей на жорстокість відрізняється особливою чутливістю.

В рамках акції "16 днів проти насильства" соціально-психологічною службою школи було проведено:
- заняття з елементами тренінгу "Запобігання насильства серед дітей", "Правила безпечної поведінки" в 6-тому та 8-му класі;
- розповсюдження пам'яток для батьків 1-4 класів "Стоп Насильство!";
- проведення Шкільною Службою Порозуміння "Діалог" інформаційних повідомлень "Попередження насильства в школі" та розробка пам'яток в класні куточки "Поради як уникнути неприємних ситуацій".

Всі ці заходи були спрямовані в першу чергу на звернення уваги школярів до гострої проблеми насильства. Адже стійка позиція протесту проти жорстокості – це перша зброя у боротьбі з цією важливою проблемою.
З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07