Головна сторінка

16 днів проти насильства

З 25 листопада по 10 грудня 2018 року в рамках  Міжнародної акції «16 днів проти насильства» на базі Кам’янець-Подільської ЗОШ №16  було організовано  низку заходів з учнями щодо попередження і подолання насильства. Практичним психологом Дишкант О.В.,  соціальним педагогом Грушецькою Л.М.  проведено анкетування серед учнів 5-11 класів щодо обізнаності їх з поняттям «насильства»,  бесіди на тему «Стоп булінг!», «Єдність прав та обов’язків», «Життя без насильства». 

25.11.2018 року психологічною службою було проведено годину спілкування з учнями 3-Б класу на тему «Добро починається з тебе».   Захід спонукав учнів задуматись  над тим, що кожен із нас може зробити для того, щоб розірвати коло жорстокості та насильства. 

07.12.2018 року з учнями 2-А класу соціальним педагогом Грушецькою Л.М. проведено виховну годину  на тему «Права та обов’язки маленького громадянина». Під час виховної години було ознайомлено учнів з правами та обов’язками їх як школярів, на  конкретних прикладах діти  вчилися вмінню  спілкуватися. Під час перегляду відеоролика учні самостійно з’ясовували, які права казкових героїв було порушено. Кожному  другокласнику   була дана можливість відповісти на запитання: «Що може зробити кожна дитина для того, щоб світ став добрішим?».

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07