Головна сторінка

Психосоціальна допомога в ситуації військової кризи

19 грудня у Центрі дитячої та юнацької творчості відбулась міська консультація для практичних психологів ЗЗСО та ЗПО, яка спрямована на подолання психологічної кризи, відновлення та задіяння нових ресурсів. Підготувала і провела захід практичний психолог-методист ЦДЮТ Ірина Марціновська. Участь у методичній консультації взяла методист психологічної служби НМЦ  управління освіти і науки Олена Доложевська. Тема консультації: «Міжнародні стандарти психосоціальної допомоги населенню в ситуації військової кризи». Метою заходу стало навчання ефективним методам та технікам, які допоможуть дітям та їх батькам позбутися психологічних проблем, що виникли внаслідок соціально-політичної ситуації в країні.  

Учасники розглянули піраміду психолого-соціальних інтервенцій у роботі з дітьми та їх родиною у ситуації військового конфлікту. Окреслили напрямки психолого-педагогічного супроводу категорій дітей переселенців, батьки та члени родини яких перебувають у зоні бойових дій. Випробовували сучасні європейські технології роботи зі стресом та травматичними життєвими подіями. 

Необхідність і важливість таких семінарів є актуальною з огляду на  ситуацію в Україні, багато дітей та їх родини зіштовхуються з явищем постравматичного стресового розладу і потребують допомоги психологів. Психологи на професійному рівні застосовують у практичній роботі методики, які допомагають боротися зі страхом і тривогою, вселяють віру у позитивне вирішення ситуації в цілому. 

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07