Головна сторінка

Коучинг «Використання ІКТ в роботі вчителя–логопеда»

На сучасному етапі розвитку інформаційних технологій комп'ютер став незамінним помічником для вчителя-логопеда, а для дитини – це не лише розвага, а ще й інструмент пізнання навколишнього світу.

20.12.2018 р. на базі ЗДО №5 відбувся коучинг на тему «Використання ІКТ в роботі вчителя–логопеда». Пізнавальними та корисними були: виступ керівника методичного об’єднання Вільчанської Н.М.  «Використання інформаційних комп’ютерних технологій у корекційно-розвитковій роботі» та медіа-консультація вчителя-логопеда Лиманюк Т.С. «Особливості використання ІКТ в роботі з дітьми–логопатами. Віртуальна екскурсія блогом».

Цікавим видався практичний блок коучигну. Лиманюк Т.С. ознайомила присутніх з ІТ – ідеями для розвитку мовлення, різновидами мультимедійних ігор, додатком доповнена реальність Quiver. Учасники методичного об’єднання отримали можливість виконати цікаві завдання із ЗD  зображеннями, використовуючи планшети.  

ІКТ, будучи самим сучасним інструментом для обробки інформації, може служити і потужним технічним засобом навчання і грати роль незамінного помічника у вихованні та розвитку дошкільнят.

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07