Головна сторінка

Майстер-клас по впровадженню програми дитячого об’єднання юних кам’янчан «Перлина Поділля»

07 лютого в НВК №14 відбувся міський майстер-клас «Реалізація програми дитячого об’єднання юних кам’янчан «Перлина Поділля», на якому були присутні представники заступників директорів з виховної роботи, педагогів – організаторів, учителів початкових класів, вихователів, студентів КПНУ ім. І.Огієнка.

  Директор школи Кирик М.М. привітав присутніх та побажав плідної праці. Заступник директора з виховної роботи Тесляр В.М. презентувала програму дитячого об’єднання юних кам’янчан «Перлина Поділля», звернула увагу на переваги програми та розповіла про перші кроки, здійснені педагогами школи І ступеня, запропонувавши лайфхаки від  кожного з них.

  Класовод 3-В класу Владишевська С.В.  представила чудовий досвід роботи по впровадженню програми на різних локаціях міста. 

     Родзинкою заходу став виступ юних кам’янчан – третьокласників, які запросили у подорож рідним містом.

    Практична робота у групах учасників майстер-класу продемонструвала, що учителі міста знають історію Кам’янця - Подільського, володіють сучасними формами роботи з молодшими школярами, готові налагоджувати партнерські стосунки з представниками різноманітних організацій з метою виховання патріотів рідного міста.

     Після серйозної роботи  релаксацією стало спільне виконання  карооке про Кам’янець. 

  За результатами тестування було визначено рівень мотивації учасників майстер-класу до впровадження програми.

      Методист управління освіти і науки Дюднєва Н.М. підвела підсумки  роботи та акцентувала увагу на необхідності виховання молодших школярів у дусі патріотизму та любові до рідного міста, його історичних, природних, культурних та спортивних цінностей, поваги до славетних кам’янчан. 

    Педагоги отримали свідоцтва, які засвідчують, що вони стали учасниками майстер-класу. Завершилася зустріч спільною світлиною.

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07