Головна сторінка

Безпека дітей в Інтернеті

День безпечнішого Інтернету (Safer Internet Day) відзначається у вівторок другого тижня лютого з 2004 року з метою популяризації більш безпечного і більш відповідального використання онлайн-технологій.

Проблема безпеки дітей в Інтернеті є досить акутальною. Кожного року аудиторія користувачів всесвітньої мережі дедалі розширюється і її переважну частину становить молоде покоління – діти та підлітки, які повністю не усвідомлюють загрозу, що може чекати на них у віртуальному просторі.

У Центрі дитячої та юнацької творчості пройшов тиждень безпеки в Інтернеті. Культорганізатор закладу Тетяна Пустова спільно з практичним психологом Іриною Марціновською підготували квест «Безпека дітей у Інтернеті». Метою проведення тижня є зменшення негативного впливу небажаної інформаційної продукції шляхом покращення обізнаності дітей та учнівської молоді з питань безпечного Інтернету. У програмі заходів: інтерактивні ігри, пізнавальні конкурси, тематичне відео. Учні охоче обговорювали віртуальні загрози, які можуть завдати шкоди в реальному житті, а також створили колаж-пам’ятку «10 правил безпеки в Інтернеті». 

 

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07