Головна сторінка

Шевченко в моєму серці!

Щороку, у цю весняну пору, шкільна родина СЗОШ №1 вшановує пам’ять геніального поета, художника та великого сина українського народу – Т. Г. Шевченка.

11-12 березня відбулися заходи, присвячені 205-річчю від дня народження Кобзаря. Учні 5-10 класів підготували літературні хвилинки «Незабутній Шевченко», оформили інформаційний куточок «Цікавинки про Кобзаря», створили постери, присвячені Тарасу Григоровичу.

Учні 7-9 класів пригадали пророче слово поета, долучившись до поетичного флешмобу «Шевченко в моєму серці», організованому М. А. Брижак. Шкільний бібліотекар Я. В. Ковальська організувала книжковий вернісаж «Шевченко – не поет, а голос душі українського народу». Учні 6-го класу демонстрували пошукові проекти «Я відкриваю Шевченка», під керівництвом В. Є. Любецької. 

Також діти відкрили для себе актуальні інформаційні Інтернет-ресурси про Кобзаря, познайомились з творчістю Олега Шупляка, який створив серію двовзорів (картини-ілюзії з подвійним змістом), присвячених Тарасу Григоровичу.

Учні творчо попрацювали, збагатили та розширили свої знання про Кобзаря і переконались, що Шевченко живе не на сторінках книг, а в їх сердечках.

 

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07