Головна сторінка

Майстер-клас учителя історії СЗОШ № 5 Воронюк Людмили Алімівни

12 березня 2019 року відбувся майстер-клас Воронюк Людмили Алімівни, учителя-методиста історії загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 із теми «Формування предметних компетентностей учнів під час підготовки до олімпіад».

Під час заняття були розглянуті такі питання:

– Організація та зміст діяльності учителя із проблеми «Формування предметних компетентностей учнів під час підготовки до олімпіад».

– Майстер-клас із теми “Презентація ілюстративно-методичних матеріалів  для пошуку обдарованих дітей та формування їх історичної компетенції».

– Коментований показ методів, прийомів роботи (моделювання, фрагменти занять), які розкривають технологію педагогічної системи керівника майстер-класу.

Слухачі були ознайомлені з методичними рекомендаціями, які зібрані у  навчально-методичному посібнику «Готуємося до олімпіад», створеному Воронюк Л.А.

Учасникам майстер-класу було запропоновано практичне завдання: створити творчий проект із теми «Як підготувати інтерв’ю про І.Франка»  та написати сенкан про В.Антоновича.

Кожен з педагогів мав змогу замислитися над тим, як жити та вчити краще й цікавіше, переймаючи досвід, вміння і творчі здобутки колег.

Воронюк Л.А.також представила програмне забезпечення mozaBook, яке почала практикувати на уроках. Ця навчальна програма має український інтерфейс, із вбудованим українським вмістом, з конструктором занять для створення інтерактивних завдань з елементами гри, інтерактивних слайдів, уроків, опорних конспектів; створення, перегляду та програвання інтерактивного навчального контенту з можливістю інтеграції цифрових копій підручників. 

Програма mozaBook урізноманітнює інструментарій шкільних уроків за рахунок численних ілюстраційних, анімаційних і творчих презентаційних можливостей. Видовищні інтерактивні елементи і вбудовані додатки, призначені для розвитку навичок, проведення дослідів і ілюстрування, пробуджують зацікавленість учнів і допомагають в більш легкому засвоєнні матеріалу.

За даною програмою уже працюють 25 країн світу. Це річ, яку діти сприймають візуально, її можна торкатися, на ній можна моделювати, творити.

Учителя цей електронний навчальний продукт мотивує ставати кращим, більш професійним, креативним. 

Зустріч була теплою, корисною та результативною.

 

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07