Головна сторінка

Спеціальне об’єктове тренування в ЗДО №9

11 квітня 2019 року на базі ЗДО №9 «Барвистий віночок» в рамках проведення «Тижня безпеки дитини» відбулося спеціальне об’єктове тренування.

Присутні та запрошені: Слюсарчук В.П., заступник начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.; Нікітін В.В., завідувач пункту навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області; Шевеленко Т.А., головний спеціаліст відділу дошкільної та інклюзивної освіти.; Кравченко М.В., головний спеціаліст УОіН з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності Захід проведений з метою відпрацювання теоретичних та практичних знань, умінь та навичок з цивільного захисту та ОБЖД для керівників та вихователів-методистів закладів дошкільної освіти міста.

Стасюк О.С., завідувач ЗДО №9  «Барвистий віночок» ознайомила присутніх з планом проведення тренувань. Під час об’єктового тренування проведена умовна локалізація пожежі, ознайомлено з роботою спеціальних служб міста, а саме 101,102,103, 104, та також спеціалістів із центру розмінування. Спецслужби з учасниками  показового заняття провели показові тренування разом.

  Діти старшого дошкільного віку в ігровій формі продемонстрували знання, уміння та навички   у зонах «101», «102», «103», «104» та взяли участь у естафеті «Врятуй будиночок». Наступним етапом тренувань було виявлення небезпечного предмета із залученням спеціалістів з центру розмінування.

Організаторам  вдалося  забезпечити високий рівень організованості й наочності проведення спеціального об’єктового тренування.

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07