Головна сторінка

Підсумки обласної виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

У квітні 2019 року у Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено щорічну традиційну обласну виставку-конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

У заході взяли участь 308 вихованців гуртків закладів загальної середньої та позашкільної освіти, які представили на розгляд журі 277 робіт за 9-ма розділами:

найпростіші автомоделі (45 робіт);

найпростіші авіа- та ракетомоделі (40 робіт);

найпростіші судномоделі (25 робіт);

найпростіші механічні ігри та іграшки, машини та механізми (41 робота);

ігри, іграшки та атракціони з використанням елементів електротехніки (21 робота);

вироби у стилі народних мистецтв та сучасного дизайну (25 робіт);

сувеніри та м'яка іграшка (28 робіт);

вироби в техніці оригамі та паперопластики (26 робіт);

макети будівель (26 робіт).

 

За результатами оцінювання команда Кам’янець-Подільського ЦДЮТ посіла ІІ місце, а 15 конкурсних робіт з 21 представленої відзначенні призовими місцями:

3 місце - Шмаль Максим (ЗОШ №17, гурток ПТМ)  за роботу БЗ-38;

3 місце – Букатар Андрій(ЗОШ №17, гурток ПТМ) за роботу вантажний гоночний автомобіль 

   «AlcaN»,

2 місце – Глушанець Артем (ЗОШ №17, гурток ПТМ)за роботу пожежний автомобіль ПМЗ-2;

3 місце - Дем’янів  Ілля (СЗОШ № 5, гурток стендового моделювання) за роботу He 111H-6; 

3 місце – Савін Денис (НВК №3, гурток стендового моделювання) за роботу «Вітрильник»;

2 місце – Дудко Дмитро (НВК № 3, стендового моделювання) за роботу «Римська ГАЛЕРА»;

1 місце – Манчул Олександр (НВК № 3, стендового моделювання) за роботу «Пліт «Кон-Тікі»;

2 місце – Тихоход Юліана (ЗОШ №17, гурток ПТМ ) за роботу «Фестивальний Кам’янець»;

2 місце – Черкавський Максим (ЗОШ №17, гурток ПТМ ) за роботу «Циркова вистава»;

1 місце – Дем’янів Ілля (СЗОШ № 5, зразковий гурток «Різьблення по дереву») та Маркова 

    Соломія (НВК № 14, гурток «Виготовлення сувенірів») за роботу «Карусель»;

1 місце –  Майоров Олександр, учень ЗОШ № 11 за роботу «Весняна симфонія»;

3 місце - Борунов  Максим (ЗОШ № 10), Рапутіна  Марія (СЗОШ №1), Шкіль  Софія  НВК №9), 

   Сушко  Софія (Антей, гурток «Моделювання сувенірів) за роботу «Веселий кошик» в   

   номінації м’яка іграшка;

2 місце – Буханевич Антон, учень ЗОШ № 11 за роботу «Лисичка»;

3 місце – Стаднік Андрій (ЗОШ №14, гурток ПТМ) за роботу «Макет Гідроелектростанції»;

3 місце – Кравчук Влад (СЗОШ № 5, гурток стендового моделювання) за роботу «Камера 

   Редкліффа».

Роботи, які зайняли 1 та 2 місця будуть подані на Всеукраїнську виставку-конкурс у місто Київ в Український державний центр позашкільної освіти.

Захід став своєрідним підсумком, демонстрацією досягнень, набутих молодшими школярами  протягом навчального року у позашкільній діяльності та довів, що позашкілля є невід’ємною ланкою у вихованні всебічно розвиненої, творчої особистості.

 

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07