Головна сторінка

Теоретико-практичний семінар «Реалізація технології науково-методичного менеджменту освітніх інновацій з фізкультурно-оздоровчої роботи у системі дошкільної освіти»

15 травня 2019 року на базі закладу дошкільної освіти № 15 «Джерельце» (завідувач Л.Беспала) відбувся міський теоретико-практичний семінар для завідувачів та вихователів-методистів закладів дошкільної освіти з питання «Реалізація технології науково-методичного менеджменту освітніх інновацій з фізкультурно-оздоровчої роботи у системі дошкільної освіти» за учаcті начальника управління освіти і науки Світлани Старченко, секретаря Кам’янець-Подільської міської ради Дмитра Васильянова головного спеціаліст відділу дошкільної та інклюзивної освіти Таїсії Шевеленко, методиста НМЦ Людмили Осадчук.

Учасники семінару відвідали організовану діяльність з фізичного виховання «Джерельце» підкорює Карпати» (старший дошкільний вік), «Туристична подорож до лісу» (молодший дошкільний вік), урок Монтессорі «Стихії природи» (різновікова група), організована діяльність з валеології «Дітям треба знати, як здоровим стати» (різновікова група).

Яскравим завершення практичного модулю стала спортивно-музична розвага «Малі Олімпійські ігри» за участі батьків та вихованців, спортсменів міста, дітей випускників.   А загальний спортивний флеш-моб, як підсумок змагань, не залишив байдужим нікого із присутніх, всі долучилися до  веселого та радісного дійства. 

Наступним етапом семінару став інформаційний модуль, під час якого науково-педагогічну думку висловили:  Бахмат Н.В., доктор педагогічних наук, професор кафедри теорії та методик початкової освіти  із питання «Науковий погляд на систему фізкультурно-оздоровчої роботи в закладі дошкільної освіти» та Каньоса Н.Г., кандидат психологічних наук, доцент кафедри теорії та методик дошкільної і початкової освіти, яка ознайомила присутніх із теоретико-методичними основи впровадження оздоровчих технологій в практику закладів дошкільної освіти. 

У презентаційному меседжі Беспала Л.В. повідомила про реалізацію фізкультурно-оздоровчої роботи у поєднанні з освітніми інноваціями у системі дошкільної освіти. Під час методичного вояжу «Інноваційні аспекти в організації сучасних форм фізкультурної роботи з дітьми» відбулася практична діяльність учасників щодо виготовлення нестандартного фізкультурно-оздоровчого обладнання.

Обмінюючись думками з даної проблеми, всі педагоги дійшли висновку, що тільки спільними зусиллями можна досягнути бажаних результатів та створили сприятливі умови для гармонійного розвитку дітей.

 

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07