Архів новин

У НВК № 8 відбувся майстер-клас для практичних психологів

В навчально-виховному комплексі №8 практичний психолог Наталія Ходякова провела майстер-клас «Основи психосоматики в роботі практичного психолога».

У межах заходу його учасники  ознайомилися з теоретичними засадами психосоматики як сучасної психологічної науки, її значенням для душевного та фізичного здоров’я дітей та дорослих. Гості школи взяли участь у релакс-налаштуванні «Розмова з власним тілом», працювали за проективною методикою «Дерево», розглянули роль метафори в житті людини, спробували себе у вправах «Подорож до серця», «Маятник» та ін.

Також практичні психологи обговорили форми та методи використання сучасних надбань психосоматики в роботі з учасниками навчально-виховного процесу, підкреслили значення такої роботи, оскільки ця наука займається вивченням впливу психологічних факторів на виникнення та подальшу динаміку соматичних (тілесних) захворювань. Згідно основному постулату психосоматики, в основі більшості хвороб лежить реакція на емоційне переживання, що супроводжується функціональними змінами й патологічними порушеннями в органах. Тому відповідні вправи та тренінги забезпечать не лише здоровий психічний, а й здоровий фізичний стан дітей та дорослих.

Усі учасники майстер-класу отримали підбірку електронних книг з психосоматики.

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07