Архів новин

«Система внутрішкільного контролю засобами сучасних технологій»


15 грудня 2017 року на базі Кам’янець-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 12 ім.Л.Дмитерка відбувся семінар-практикум для заступників директорів з навчальної роботи на тему: «Система внутрішкільного контролю засобами сучасних технологій».
Роботу закладу, його здобутки та плани представила директор школи  Тетяна Язвінська. Про сучасні підходи до внутрішкільного контролю у компетентнісному полі Нової української школи розповіла завідувач НМЦ управління освіти і науки Світлана Залевська. Заступник директора Тетяна Коробчук ознайомила учасників семінару з системою внутрішкільного контролю закладу та сучасними технологіями його організації та проведення.
    Практична частина семінару включала в себе відвідування інтегрованих уроків та розробку основних критеріїв аналізу  уроків такого типу. Поєднання теоретичних знань та практики спонукали бути активними усіх учасників практикуму.
Підводячи підсумки семінару, Світлана Залевська наголосила, що створення єдиного інформаційного простору та застосування сучасних технологій в системі внутрішкільного контролю є однією з вимог Нової української школи.

 

 

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07