Олімпіади

Олімпіади

Графік проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
з навчальних предметів у 2018-2019 навчальному році

- математика                              -  10.11.2018 р., ЗОШ № 2, поч. роботи о 9:00 год.

- українська мова та література -  11.11.2018 р., НВК № 14, поч. роботи о 9:30 год.

- трудове навчання                -  17.11.2018 р., ЗОШ № 17, поч. роботи о 9:00 год.

- історія                                     -  17.11.2018 р., історичний факультет КПНУ  ім Івана Огієнка, поч. роботи о 9:30 год.

- біологія                                   -  18.11.2018 р., ЗОШ № 2, поч. роботи о 9:00 год.

- географія                                -  24.11.2018р., ЗОШ № 8, поч. роботи о 9:00 год.

- фізика                                     -  25.11.2018 р., ліцей, поч. роботи о 9:00 год. 

- екологія                                  -  02.12.2018 р., ліцей, поч. роботи о 9:00 год.

- мова і література національних            

  меншин (російська, польська)   -  02.12.2018 р., НВК № 14, поч. роботи о 9:30 год.

- іноземні мови                          -  08.12.2018 р., НВК № 9, поч. роботи о 10:00 год.

- астрономія                              -  09.12.2018 р., ліцей, поч. роботи о 9:00 год.

- інформатика                           -  15.12.2018 р., СЗОШ № 5, поч. роботи о 9:00 год.

- хімія                                       -  16.12.2018 р., ЗОШ № 8, поч. роботи о 9:00 год.

- інформаційні технології           -  22.12.2018 р., СЗОШ № 5, поч. роботи о 9:00 год.

- економіка                               -  23.12.2018 р., НВК № 14, поч. роботи о 9:00 год.  

- правознавство                        -  23.12.2018 р., ЗОШ № 15, поч. роботи о 9:30 год. 

  


Міжнародний конкурс імені Тараса Шевченка 2018-2019 н.р.

Протокол II етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка (5-11 класи)

Міжнародний конкурс імені Тараса Шевченка 2017-2018 н.р.

Протокол ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка (5-7 класи)

Протокол ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка (8-11 класи)

Міжнародний конкурс імені Тараса Шевченка 2016-2017 н.р.

Протокол ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка

Міжнародний конкурс імені Тараса Шевченка 2015-2016 н.р.

Протокол ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка

 


 Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика 2017-2018 н.р.

П р о т о к о л результатів ІІ (міського) етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (3-4 клас)

П р о т о к о л результатів ІІ (міського) етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (5-11 класи)

 Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика 2016-2017 н.р.

П р о т о к о л результатів ІІ (міського) етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (3 клас)

П р о т о к о л результатів ІІ (міського) етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (4 клас)

П р о т о к о л результатів ІІ (міського) етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (5-11 класи)

 Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика 2015-2016 н.р.

Протокол результатів ІІ (міського) етапу ХVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Протокол результатів ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

 
Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика 2014-2015 н.р.

Протокол результатів ІІ (міського) етапу ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

 Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика 2013-2014 н.р.

Протокол результатів ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

Протокол результатів ІІ (міського) етапу ІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

 


 Результати олімпіад 2018-2019 н.р.

Математика

Українська мова та література


Результати олімпіад 2017-2018 н.р.

Трудове навчання

Українська мова

Історія

Фізика

Астрономія

Географія

Основи здоров'я: 4 та 5 класи

Інформатика: місто, заклади обласного підпорядкування

Математика

Біологія

Хімія

Інформаційні технології:місто,заклади обласного підпорякування

Економіка

Німецька

Англійська мова

Екологія

Правознавство

Природознавство(3-4 клас)

Математика (4 клас)


 

Результати олімпіад 2016-2017 н.р.

Математика (4 клас)

Географія

Трудове навчання

Математика

Англійська мова

Німецька мова

Французька мова

Фізика

Історія

Астрономія

Українська мова і література

Хімія

Біологія

Інформатика

Російська мова

Правознавство

Економіка

Екологія

Інформаційні технології (ЗНЗ)

Інформаційні технології ("Славутинка")

Інформаційні технології (Військовий ліцей)

 


Результати олімпіад 2015-2016 н.р.

Математика 

Історія

Праця

Географія

Біологія

Англійська мова

Німецька мова

Українська мова та література

Російська мова

Правознавство

Фізика

Астрономія

Хімія

Екологія

Інформатика

Інформаційні технології

Економіка

Математика (4 клас)


  Результати олімпіад 2014-2015 н.р.

 

Географія

Українська мова та література

Англійська 

Німецька мова

Математика

Історія

Інформатика

Хімія 

Астрономія

Біологія 

Екологія

Фізика 

Економіка

Інформаційні технології

Правознавство

Російська мова

Праця

Математика 4 клас

 


Результати олімпіад 2013-2014 н.р.

 

Історія

Географія

Фізична культура

Економіка

Фізика

Українська мова та література

Правознавство

Російська мова

Математика

Педагогіка та психологія

Астрономія

Біологія

Англійська мова

Французька мова

Німецька мова

Інформатика

Праця

Інформаційні технології

Екологія

Хімія

 

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07