Запитуєте – відповідаємо

Ясельні групи

Доброго дня! Скажіть, будь-ласка, яка максимальна кількість дітей дозволяється у ясельній групі?

 

Відповідно ст. 14 Закону України «Про дошкільну освіту» наповнюваність групи для дітей віком до 3-х років – 15 осіб.

Проте, в нашому місті існує перевантаження даних груп.

Над вирішенням питання працює управління освіти і науки та Кам’янець-Подільська міська рада.

Задати запитання

Залишилося 1000 символів

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07