Запитуєте – відповідаємо

Пільги

Підкажіть будь-ласка на які пільги в садочку може розраховувати дитина у зв'язку з втратою одного із батьків? Дитина уже навчається у ясельній групі.

Пільги із втратою одного із батьків не передбачені. Згідно статті 33 закону України "Про дошкільну освіту", держава забезпечує соціальний захист дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей з малозабезпечених сімей.

Шановна Інно! Вам необхідно звернутися в департамент соціального захисту населення та в централізовану бухгалтерію управління освіти і науки.

 

Задати запитання

Залишилося 1000 символів

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07